Mieli mūsų Trečiojo amžiaus universitetų asociacijos bendruomenės nariai!
Esu laiminga būdama tokios nuoširdžios, šiltos ir vieningos bendruomenės dalimi. Nuolat esu apdovanojama ypatingu Jūsų visų dėmesiu – mano asmeninės šventės kupinos nuoširdžiausių Jūsų sveikinimų, linkėjimų, tos dienos plaukia gėlių jūra, o žodžiai nesutalpina mano dėkingumo jausmų. Ir kitomis progomis, renginiuose, susitikimuose Jūsų pagarbos, padėkų kupinas dėmesys jaudina ir įkvepia. Nuoširdžiai dėkoju Jums už šiltus sveikinimus, parodytą dėmesį ir gražius žodžius. Kiekvienas Jūsų palinkėjimas, šypsena ir nuoširdus rūpestis paliečia širdį bei primena, kokia stipri ir vieninga yra mūsų bendruomenė.
Bėgant metams vis labiau suprantame, kad didžiausia vertybė yra žmogus šalia – jo gerumas, pagarba ir gebėjimas būti kartu ne tik džiaugsmo akimirkomis, bet ir kasdienybėje. Jūsų dėmesys suteikia stiprybės, įkvepia naujiems darbams, tampa stimulu kasdien galvoti, kuo galime praturtinti mūsų veiklas. Jūsų buvimas kartu, jūsų nuoširdumas skatina neprarasti gyvenimo džiaugsmo bei tikėjimo bendryste.
Tegul mūsų bendravimas, pagarba vienų kitiems ir toliau kuria jaukumą, stiprina mūsų bendruomenę ir tampa išskirtiniu jos bruožu. Puoselėdami bendrystę dovanosime vieni kitiems prasmingas akimirkas ir kursime geresnį pasaulį.
Linkiu kiekvienam sveikatos, šviesių dienų, artimųjų meilės ir kuo daugiau žmogiškos šilumos kasdienybėje.
Su pagarba ir dėkingumu
Nacionalinės TAU asociacijos prezidentė dr. Zita Žebrauskienė

